Wie kan er lid worden van de FPG?

Om lid te kunnen worden van de FPG moet aan een aantal voorwaarden worden voldaan:

  • Non profit organisatie

Het is alleen mogelijk om lid te worden als je een non-profit organisatie bent in de vorm van een stichting of een vereniging.
Maar ook als commerciele organisatie kun je je tegenwoordig aansluiten bij de FPG, maar niet als volldedig lid en heb je geen zeggenschap. Mocht je als commerciele organisatie wel volledig lid willen worden ? Dan kun je contact opnemen met de FPG, om te bespreken wat de mogelijkheden zijn.

  • Gediplomeerde Instructeur Paardrijden Gehandicapten

De instructeurs die les geven bij onze leden hebben een IPG instructeurs diploma. Elk lid moet minimaal een IPG instructeur in dienst hebben. Heeft de stichting of vereniging nog geen IPG instructeur, dan kun je hier meer lezen over de opleiding tot IPG instructeur. 

  • Veilige en toegankelijke accommodatie

Belangrijk is dat de accommodatie waar paardrijden voor gehandicapten wordt aangeboden veilig en toegankelijk is. Het is verplicht om een goede RI&E te hebben, de extra materialen zoals een tillift en opstapperron moeten hierin ook zijn meegenomen en voldoen aan de eisen. Het is zeer wenselijk, maar (nog) niet verplicht dat de accomodatie een veiligheidscertificaat heeft. Voor meer informatie over het veiligheidscertificaat zie : www.veiligpaardrijden.nl

In het algemeen reglement  kun je lezen waar een lid op dit moment aan moet voldoen: (het algemeen reglement is op dit moment niet beschikbaar)

Algemeen reglement

Afdrukken

Agenda

Agenda

Bekijk onze Agenda

Lees meer....

FPG maneges

FPG maneges

Vind hier een overzicht van alle lidstichtigen aangesloten bij de FPG

Lees meer....

Opleiding

Opleiding

Hoe word je Instructeur Paardrijden Gehandicapten?

Lees meer....

Kennissite

Kennissite

Als FPG lid kunt u gebruik maken van onze kennissite.

Lees meer....

Contact

Secretariaat Vereniging FPG
p/a Jean Louis Pisuisselaan 16
1948 AH Beverwijk
Tel. 06-46745415
info@verenigingfpg.nl
 
cbf logo federation

Inloggen

Als lid van de FPG krijgt u een inlogaccount. Deze is geschikt voor het forum en voor de kennissite.