Kamp met paarden

Logeerhuis en zomerkampen Manege Balans, Dreischor

Aangepaste vakantiewoning met plaats voor groepen of gezinnen tot 6 personen waarvan er minimaal 1 persoon een beperking moet hebben. Paardrijlessen kunnen op aanvraag in de manege naast het huis worden gevolgd, zowel voor ruiters met en zonder een beperking.

Daarnaast worden er in de zomer paardenkampen georganiseerd voor mensen met een beperking. De ruiters mogen dagelijks paardrijden en er worden ook andere activiteiten georganiseerd. 
www.manegebalans.nl 
E-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.


Vakantie bij Stichting Bio, Arnhem

Verhuur vakantiehuizen (4 - 14 personen) met mogelijkheid voor paardrijden voor mensen met een beperking.
www.stichtingbio.nl.
Telefoon: 026-4838201


Ruiterkampen op De Vosakker, Schoonoord

De Vosakker organiseert gedurende het hele jaar ruiterkampen voor mensen met en zonder beperking. De gasten verblijven op het terrein van de Vosakker. Er wordt gewerkt met kleine groepjes, per week is er plaats voor maximaal 6 deelnemers. Er wordt paard gereden, paarden activiteiten en andere activiteiten gedaan.
www.devosakker.nl
E-mail:  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.


Stichting Elisabeth Ruiterkampen, Westerbork

Stichting Elisabeth Ruiterkampen organiseert in de zomervakantie-periode ruiterkampen voor ruiters met en zonder een beperking. Het doel is om deze ruiters gezamenlijk een onvergetelijke paardrijvakantie te laten beleven. Deze kampen worden georganiseert op de Prinses Margriet Manege in Westerbork.
www.elisabeth-ruiterkampen.nl
E-mail:   Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.


Stichting Grip op je Leven, Harderwijk

Stichting Grip op je Leven te Harderwijk organiseert speciale vakantiekampen en dagactiviteiten, maar ook ruiterkampen!
De Ruiterkampen zijn speciaal voor kinderen en jongeren die een normale tot hoge begaafdheid hebben, maar veel structuur nodig hebben, moeilijk vrienden maken, prikkelgevoelig of gauw angstig zijn. De kamporganisatie biedt een veilige omgeving en veel natuurbeleving.
www.stichtinggripopjeleven.nl
E-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.


Ruiterkampen centrum "De Grensrakkers", Strijbeek

De Grensakkers organiseert ruiterkampen voor jong en oud, met en zonder beperking. Wil je een vakantie temidden van de bossen aan de Strijbeekseheide, dan ben hier aan het goede adres. In de zomervakantie organiseren zij de ruiterkampen en daarbuiten is de accommodatie te huur voor vele doeleinden. De aangepaste accommodatie is geschikt voor 30 personen.
www.grensrakkers.nl
Telefoon: 076 561 2000


Zomerkampen Manege Hoogenweg, Hardenberg

Manege Hoogenweg organiseert 6 weken lang zomerkampen voor mensen met een beperking. De ruiters mogen elke dag paardrijden en er worden ook andere activiteiten georganiseerd.

www.manegehoogenweg.nl
E-mail:Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.


SRG Ruiterweekend, Bunschoten

Stichting Ruiterweekend Gehandicapten (SRG) is een stichting die, als doel heeft eenmaal per jaar een dressuurwedstrijd over twee dagen te organiseren inclusief een feestavond en overnachting voor mensen met een beperking. Ruiters kunnen deelnemen met hun stichting/verening of individueel met eigen begeleiding. 

De ruiters kijken elk jaar weer uit naar dit geheel verzorgde weekend, om twee redenen. Allereerst voor het rijden van de wedstrijdproeven. In de tweede plaats voor de feestavond, die garant staat voor een gezellige zaterdag avond in thema met leuke muziek. Op deze avond ontmoeten de ruiters en begeleiders elkaar en maken samen plezier!

Er kan worden deelgenomen met een eigen of gehuurd paard. Voor elke ruiter is er op Stal Groenendaal een geschikt paard te vinden. Bij inschrijving zonder eigen paard zal het bestuur i.o.m. de manege de ruiter indelen op een pony/paard. Is de combinatie niet geschikt, dan zal de organisatie verder zoeken naar een geschikte vervanger.
www.ruiterweekendsrg.nl
E-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Afdrukken

Agenda

Agenda

Bekijk onze Agenda

Lees meer....

FPG maneges

FPG maneges

Vind hier een overzicht van alle lidstichtigen aangesloten bij de FPG

Lees meer....

Opleiding

Opleiding

Hoe word je Instructeur Paardrijden Gehandicapten?

Lees meer....

Kennissite

Kennissite

Als FPG lid kunt u gebruik maken van onze kennissite.

Lees meer....

Contact

Secretariaat Vereniging FPG
p/a Jean Louis Pisuisselaan 16
1948 AH Beverwijk
Tel. 06-46745415
info@verenigingfpg.nl
 
cbf logo federation

Inloggen

Als lid van de FPG krijgt u een inlogaccount. Deze is geschikt voor het forum en voor de kennissite.